Jutro Babski Targ

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-10-18 06:30:19
Jutro Babski Targ
  • Foto: TV Gawex

Już jutro (19.10) o godz.11.00 w Spółdzielczym Domu Kultury Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbędzie się drugi w tym roku Babski Targ. Panie po raz kolejny będą miały okazje przewietrzyć swoje szafy i wymienić się elementami garderoby z innymi uczestniczkami wydarzenia.

Bluzki, swetry, sukienki, spódnice, buty i inne modne bibeloty - jednym słowem wielkie wietrzenie szaf, będzie można pohandlować i troszkę się potargować.

Wydarzenie to cieszy się sporym zainteresowaniem wśród poszukiwaczek promocji oraz unikatowych strojów. Naturalnie dla odwiedzających wstęp jest wolny.

Odwiedzający nie muszą dokonywać zapisu na tą niecodzienną imprezę. Jak informują organizatorzy, w sprzedaży i kupnie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub najzwyczajniej przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania.

Chętni do wystawienia swych „skarbów”, najpóźniej do 19 października mogą wysyłać swe zgłoszenia podając imię i nazwisko oraz nr telefonu na adres sdk@szsm.szczecinek.pl .

Należy też zrobić odpowiedni dopisek informujący o tym jakiego rodzaju towar będzie wystawiany, czy będą wieszaki oraz czy będzie potrzebny stół, którego organizatorzy mogą użyczyć. Opłata dla sprzedających to 20 zł i 5 zł dla ewentualnego pomocnika.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: