Masz przyjaciela?

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-10-17 06:07:23
Masz przyjaciela?
  • Foto: Foto: Schronisko w Szczecinku fb i Bricomarche Szczecinek fb

Cykliczną stała się w naszym mieście akcja mająca na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na problem bezdomnych zwierząt. Niezwykle cenną jest w tej sytuacji inicjatywa Szczecineckiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które wspólnie ze sklepem Bricomarche zorganizowało bezprecedensową batalię w tej sprawie.

Decyzja o posiadaniu psa nie jest  i nie powinna być pochopnie podejmowana.

Czworonóg wymaga poświęcenia mu pewnej ilości czasu. To przede wszystkim odpowiedzialność, która przekłada się na bezgraniczną i bezwarunkową przyjaźń zwierzęcia, jego wierność i oddanie.

Z okazji zbliżającego się „Dnia Kundelka, z pomocą szczecineckiego schroniska i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział Szczecinek, rozpoczęto akcję adopcji 6 psów, które są zbyt długo w schronisku i liczą na dobre serca.

Pomocą w podjęciu przemyślanej i rozważnej decyzji jest prowadzona aktualnie akcja pod hasłem „Przygarnij mnie z pomocą Bricomarche Szczecinek”.

Oznacza to, iż osoba adoptująca czworonoga otrzyma „na start” roczny zapas karmy dla zwierzęcia.  Nadto sklep wyposaży także właścicieli w legowiska, smycze i obroże.


 


  • Foto: Foto: Schronisko w Szczecinku fb i Bricomarche Szczecinek fb

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: