Planowe, cykliczne wyłączenia prądu

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-10-16 06:30:42
Planowe, cykliczne wyłączenia prądu
  • Foto: foto:pixabay

Energa Operator S.A. w związku z renowacją i naprawami technicznymi w najbliższych dniach będzie wyłączać prąd. Sprawdźmy, czy będziemy mieli energię elektryczną?

Regiony z planowanym brakiem prądu:

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca
Godzisław 18.10.2019, w godz.:09:00–14:00

Miasto i Gmina Barwice
Lubostronie, Smuga, Ostrowąsy, Augustowo 23.10.2019, w godz.:08:00–12:00
Nowe Koprzywno, Uradz 24.10.2019, w godz.:08:00–15:00
Kaźmierzewo, Sulikowo, Liniec, Piaski, Nowa Łęknica PGR  29.10.2019, w godz.:08:00–11:30
Liniec, Piaski 30.10.2019, w godz.:08:30–13:30

 

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Stramniczka, Stojkowo, Stramnica, Malechowo, Kukinia, Kołobrzeg ulica Bolesława Krzywoustego 16.10.2019, w godz.:11:00–14:00

Gmina Rymań
Drozdowo , Drozdówko , Lędowa 22.10.2019, w godz.:08:00–16:00 i 23.10.2019, w godz.:08:00–16:00

Gmina Ustronie Morskie
Stramniczka, Stojkowo, Stramnica, Malechowo, Kukinia, Kołobrzeg ulica Bolesława Krzywoustego 16.10.2019, w godz.:11:00–14:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Niekanin ulice Białogardzka, Śliwkowa, Przyjemna, Świerkowa, Słoneczna, Miła, Radosna, Szmaragdowa, Promykowa, Lipowa, Porankowa, Pogodna, Rubinowa, Spokojna, Polankowa, Stramnica, Kołobrzeg ulice Stańczyka, Bolesława Krzywoustego 16.10.2019, w godz.:08:30–11:00
Stramniczka, Stojkowo, Stramnica, Malechowo, Kukinia, Kołobrzeg ulica Bolesława Krzywoustego 16.10.2019, w godz.:11:00–14:00

 

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Czarne Wielkie kol. 2 nr 20671 – budynki nr 42–47 23.10.2019, w godz.:13:00–16:00

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie ulice Henryka Siemiradzkiego, Henryka Rodakowskiego 23.10.2019, w godz.:08:00–12:00

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Jaworze Strzelnica 1 nr 20339 – zasilanie obiektów wojskowych 18.10.2019, w godz.:08:30–13:30

Miasto i Gmina Połczyn-Zdrój
Czarnkowie 21.10.2019, w godz.:08:00–13:30

Miasto i Gmina Złocieniec
Męcidół 17.10.2019, w godz.:08:00–11:00
Lubieszewo 18.10.2019, w godz.:08:00–14:00

 

Region Koszalin

Gmina Malechowo
Paproty, Paprotki, Żegocino, Święcianowo, Malechowo 21.10.2019, w godz.:08:00–10:00 i 23.10.2019, w godz.:13:00–16:00

Gmina Mielno
Mielno ulice Niezapominajek, Kwiatowa, Różana 16.10.2019, w godz.:09:00–15:00
Gąski ulice Neptuna, Bałtycka, Nadbrzeżna, Morska, Jantarowa, Piaskowa, Marynarzy, Żaglowa, Turystyczna, Muszelkowa, Plażowa, Sztormowa, Bursztynowa, Wczasowa 22.10.2019, w godz.:09:00–15:00

Miasto i Gmina Sianów
Krzykacz 21.10.2019, w godz.:09:00–14:00
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: