Wielkie skakanie w małych Barwicach [FOTO]

  • kg
  • 2019-10-14 16:03:15
Wielkie skakanie w małych Barwicach  [FOTO]
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejna edycja fantastycznej imprezy „Wielkie skakanie w małych Barwicach”. W piątkowy wieczór, 11 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej przy ulicy Moniuszki, zorganizowano XIV Halowy Konkurs Skoku Wzwyż pod patronatem Starosty Szczecineckiego Krzysztofa Lisa.

 Mimo, iż konkurs rozgrywany by po raz 14, to po raz pierwszy miał charakter międzynarodowy.

To z całą pewnością jedyny halowy konkurs skoku wzwyż w kraju, podczas którego można podziwiać rywalizację najlepszych skoczków pełnosprawnych ze skoczkami niepełnosprawnymi, kobiet oraz mężczyzn w różnych kategoriach wiekowych. Wśród zaproszonych skoczków byli medaliści Mistrzostw Polski, Europy oraz finalistów Mistrzostw Świata.

Wszyscy zgodnie podkreślają, że siłą i wartością barwickiego konkursu jest niesamowita i niepowtarzalna atmosfera licznie zgromadzonej publiczności.

W ten dzień, w Barwicach, zarówno kibice jak i zawodnicy mogli poczuć niesamowitą atmosferę. Nawet zawodnicy obyci z imprezami rangi międzynarodowej podkreślają unikalny charakter tej imprezy.

Tegoroczny konkurs skoku wzwyż w Barwicach to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych przeżyć. Udział w jednym konkursie tak wielu skoczków wzwyż nie zdarza się często.

 

Relację z tego wydarzenia pokażemy w dzisiejszych Echach Dnia oraz w programie Działo się.

Zapraszamy do oglądania.

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: