Amazonki dla zdrowia, również męskiego

  • kg
  • 2019-10-13 14:58:17
Amazonki dla zdrowia, również męskiego
  • Foto: TV Gawex

„Forum dla zdrowia” - pod taką nazwą, w sobotni poranek, 12 października, odbyła się konferencja zorganizowana przez Szczecineckie Stowarzyszenie Amazonek. Frekwencja na spotkaniu przeszła wszelkie oczekiwania.

Sala Ziemi w Centrum Konferencyjnym Zamek była wypełniona niemal w całości. Być może powodem był zakres tematyki, tym razem niekoniecznie związany z nowotworami i niekoniecznie tylko dla kobiet. Poruszane zagadnienia dotyczyły wielu różnych aspektów chorobowo zdrowotnych, również związane z chorobami dotykającymi mężczyzn.

Swoje prelekcje wygłosili zaproszeni goście - praktycy i doświadczeni lekarze: dr Wiesława Ciszewska, dr Maciej Kurant, dr Jerzy Urbanowicz i dr Joanna Pakiet-Chmielewska.

Stowarzyszenie Amazonek  działa od 1998 roku. jest organizacją samopomocową wspierającą kobiety dotknięte rakiem piersi. Ważną sferą działalności Stowarzyszenia jest edukacja. 
Poprzez organizowanie happeningów, wystaw, konferencji i szkoleń ze specjalistami z różnych dziedzin, Amazonki zwracają uwagę na problem raka, przede wszystkim piersi ale i nie tylko. 

Relację z konferencji pokażemy tuż po weekendzie, w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: