Ślubowanie przyszłych techników w ZST

  • kg
  • 2019-10-12 09:11:09
Ślubowanie przyszłych techników w ZST
  • Foto: TV Gawex

W piątek 11 października, w Zespole Szkół Technicznych, odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, utworzonych pod patronatem firm Kronospan Polska i Silva. Młodzież rozpoczynająca naukę w specjalności technik technologii drewna oraz kierowca mechanik, została wyposażona w cenne upominki w postaci podręcznych walizek.

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych, Anna Wisłocka-Bogdanowicz zapewniła najmłodszych uczniów, że ich szkoła dołoży wszelkich starań aby zapewnić jak najlepsze warunki do zdobywania wiedzy. Uroczystość była też okazją do wręczenia prezentów uczniom pierwszych klas technicznych, w postaci stylowych walizek, wypełnionych zestawami różnorakich narzędzi.

Uczniowie, którzy będą chcieli kontynuować naukę na Wydziale Przemysłu Drzewnego, będą mogli się dalej kształcić. Mogą też rozpocząć pracę, korzystając z wszelkich pomocy naukowych i sprzętu.

Uczniowie, którzy będą chcieli kontynuować naukę na Wydziale Przemysłu Drzewnego będą mogli się dalej kształcić w tym kierunku. Mogą też rozpocząć pracę, korzystając z wszelkich pomocy naukowych i sprzętu.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: