Planowe, cykliczne wyłączenia prądu

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-10-09 07:15:15
Planowe, cykliczne wyłączenia prądu
  • Foto: słup ...pexels.com

Energa Operator S.A. w związku z renowacją i naprawami technicznymi w najbliższych dniach będzie wyłączać prąd. Sprawdźmy, czy będziemy mieli energię elektryczną?

Regiony z planowanym brakiem prądu:

Region Szczecinek
Miasto i Gmina Barwice
Chłopowo 14.10.2019 w godz.: 08:00–10:00
Lubostronie, Smuga, Ostrowąsy 23.10.2019 w godz.:08:00–12:00
Nowe Koprzywno, Uradz 24.10.2019 w godz.:08:00–15:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Przyjezierze dz. nr 67  09.10.2019 w godz.:09:00–14:00

Miasto i Gmina Czarne
Nadziejewo 15.10.2019 w godz.:08:00–10:00
Wronkowo16.10.2019 w godz.:08:00–10:00
Wronkowo , Czarne ulice Sarniak, Sarniak 16.10.2019 w godz.:10:30–14:30

Region Drawsko Pomorskie
Gmina Ostrowice
Tęczyn, Rogalin (Węglin), Rydzewo kol. 1, Rydzewo kol. 2, Rydzewo kol.3 09.10.2019 w godz.:09:00–12:00
Gmina Wierzchowo
Sośnica 10.10.2019 w godz.:08:30–14:30
Garbowo 11.10.2019 w godz.:08:30–14:30
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Starowice, Czochryń 14.10.2019 w godz.:08:30–14:30
Miasto i Gmina Czaplinek
Czarne Wielkie kol. 2 nr 20671 – budynki nr 42–47, 23.10.2019 w godz.:13:00–16:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Tęczyn, Rogalin (Węglin), Rydzewo kol. 1, Rydzewo kol. 2, Rydzewo kol.3, 09.10.2019 w godz.:09:00–12:00
Drawsko Pomorskie ulice Połczyńska, Miodowa 10.10.2019 w godz.:08:30–15:30
Suliszewo nr 39, 43, 44, 44A, 45, 46, 56, 57, 09.10.2019 w godz.:08:30–16:30 i 10.10.2019  w godz.: 08:30–16:30

Region Kołobrzeg
Gmina Dygowo
Dygowo ulica Miodowa 2 i działka nr 421 przez 6, 11.10.2019 w godz.:08:00–14:00
Stojkowo 14.10.2019 w godz.:08:00–14:00
Stramniczka , Stojkowo , Stramnica , Malechowo , Kukinia , Kołobrzeg ulica Bolesława Krzywoustego 16.10.2019 w godz.:11:00–14:00
Gmina Rymań
Drozdowo , Drozdówko , Lędowa, 09.10.2019 w godz.:08:00–16:00
Rymań ulica Polna 1, 2, 3, 4 i hydrofornia, 10.10.2019 w godz.:10:00–16:00
Gmina Siemyśl
Błotnica , Przećmino , Niemierze, 10.10.2019 w godz.:07:00–15:00
Gmina Ustronie Morskie
Stramniczka , Stojkowo , Stramnica , Malechowo , Kukinia , Kołobrzeg ulica Bolesława Krzywoustego
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg ulica Wczasowa 15 i Wczasowa 19, 09.10.2019 w godz.:10:00–14:00
Błotnica , Przećmino , Niemierze, 10.10.2019 w godz.:07:00–15:00
Korzystno ulice Szeroka, Nagietkowa, Rumiankowa, Szałwiowa, Lawendowa, Lubczykowa, Dojazdowa, Tymiankowa, Majerankowa, Zieleniewo ulice Turystyczna, Wypoczynkowa, Bażancia, Wakacyjna, Kanarkowa, 11.10.2019 w godz.:10:00–14:00
Grzybowo, ul. Borkowska, przepompownia ścieków ul. Świerkowa, Stary Borek od numeru 51 do 56, 12.10.2019 w godz.:08:00–14:00

Kołobrzeg ulica Jana Kasprowicza 18 i plac budowy Kasprowicza działka nr 136, 14.10.2019 w godz.:09:30–16:00
Niekanin ulice Białogardzka, Śliwkowa, Przyjemna, Świerkowa, Słoneczna, Miła, Radosna, Szmaragdowa, Promykowa, Lipowa, Porankowa, Pogodna, Rubinowa, Spokojna, Polankowa, Stramnica , Kołobrzeg ulice Stańczyka, Bolesława Krzywoustego, 16.10.2019 w godz.:08:30–11:00

Region Koszalin
Gmina Będzino
Strzepowo, 10.10.2019 w godz.:09:00–16:00
Miasto i Gmina Darłowo
Jeżyczki, 09.10.2019 w godz.:09:00–15:00
Koszalin ul. Północna 51, 51A, 53, 55, 10.10.2019 w godz.:09:00–14:00
Miasto Koszalin
Koszalin ulice Obrońców Helu, Wrześniowa, Sianowska, Czwartaków, Kadetów, Podchorążych, Żołnierzy 8. Dywizji, Przyjaźni, Klonowa, Westerplatte, 09.10.2019 w godz.:08:00–11:00
Koszalin ul. Północna 51, 51A, 53, 55, 10.10.2019 w godz.:09:00–14:00
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: