Osiedlowy zawrót głowy w Szczecinku [FOTO]

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-09-29 10:18:29
Osiedlowy zawrót głowy w Szczecinku   [FOTO]
  • Foto: TV Gawex

Wczorajsze popołudnie (28 września) przy ul. Kopernika w Szczecinku naznaczone było rodzinnym piknikiem pod nazwą „Osiedlowy zawrót głowy” zorganizowanym przez trzy rady osiedla. Miła, sielankowa atmosfera i sprzyjająca, słoneczna pogoda nie były jedynymi atrakcjami imprezy.

Słoneczna aura, miła atmosfera, występy na żywo muzycznego zespołu folklorystycznego a także popisy taneczne i akrobatyczne dziewcząt z Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” ze Szczecinka oraz wiele innych atrakcji uprzyjemniły pobyt uczestników pikniku rodzinnego przy ul. Kopernika.

Organizatorem imprezy były trzy rady osiedla : Kopernika-Winniczna, Centrum i Wodociągowa-Rzeczna.

Zapewniono moc atrakcji nie tylko dla tych starszych ale również pomyślano szczodrze o różnorodnych możliwościach spędzenia miłego popołudnia przez najmłodszych. Nasze pociechy mogły wyhasać się do woli na wszelkiego rodzaju pompowanych zamkach i zjeżdżalniach, odbyły się specjalnie dedykowane dla nich konkursy i turnieje.

Uczestnicy pikniku mogli posłuchać utworów wykonywanych na żywo przez zespół folklorystyczny a dopełnieniem niezapomnianych wrażeń był taniec i wyczyny przyprawiające o zawrót głowy dziewcząt z Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” ze Szczecinka pod kierownictwem Wioletty Szydlak.

Warto tu wspomnieć, że niewiarygodne wyczyny adeptek akrobatyki nie są przesadzone bowiem wiele z nich to utytułowane zawodniczki nie tylko na arenie krajowej ale również w Europie.

Zadbano też o podniebienia uczestników bowiem nie zabrakło stoisk z „małą gastronomią” a dla najmłodszych z popcornem i smakołykami.

Szerszy materiał o wydarzeniu wkrótce na antenie TV Gawex.

 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: