Wizytacja techniczna na budowie obwodnicy

  • kg
  • 2019-09-27 12:17:39
Wizytacja techniczna na budowie obwodnicy
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 26 września, w Szczecinku odbyła się wizyta techniczna przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na budowie obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi S11. Jest to kolejna oznaka tego, iż największa inwestycja w dziejach Szczecinka, jakim jest budowa obwodnicy, dużymi krokami zmierza ku szczęśliwemu końcowi.

Dzięki otwarciu dwóch nowych wiaduktów, mieszkańcy już odczuli zbliżający się kres, tej dosyć uciążliwej inwestycji.

Wczorajsze spotkanie zorganizowane przez GDDKiA, połączone było z wizytacją techniczną delegacji z centralnej administracji drogowej.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja w siedzibie nadzoru, dotycząca realizacji inwestycji w naszym regionie, zarówno tych w trakcie jak i dopiero planowanych. Jak powiedział rzecznik prasowy GDDKiA Mateusz Grzeszczuk - całkowitego zakończenia aktualnych prac związanych z obwodnicą możemy się spodziewać już w październiku.

Wygląda na to, że Szczecinek po wielu latach wyczekiwania, będzie mógł odetchnąć z ulgą z powodu wypchnięcia z miasta ruchu tranzytowego oraz w końcu nie będzie miał się czego wstydzić pod względem infrastruktury drogowej.

Komentarze (1)

piotr 2019-10-03 06:40

i tak trzymać

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: