Tenisowe mistrzostwa województwa

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-09-25 10:15:27
Tenisowe mistrzostwa województwa
  • Foto: STT Szczecinek

W ubiegły weekend (20-22.09) szczecineckie korty gościły uczestników Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w tenisie. Mistrzem w grze singlowej w kategorii Kadet okazał się Gabriel Łosiewicz z STT Szczecinek, II miejsce zajął Dorian Juszczak z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, III miejsce zajęli Marcel Nawara z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters i Eryk Borkowski z SzTT Szczecinek.

W grze deblowej zwyciężyli Sebastian Rudnicki i Dorian Juszczak z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, II miejsce  zajęli Gabriel Łosiewicz z STT Szczecinek i Marcel Nawara Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters. III miejsce zajęli para Patryk Lechowski i Eryk Borkowski z STT Szczecinek oraz Olaf Hinca i Mikołaj Szymański z UKS Piątki Wałcz.

Mistrzynią Województwa Zachodniopomorskiego w grze singlowej w kategorii Młodzik została Julia Nawara z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, II miejsce zajęła Barbara Straszewska z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, III miejsce zajęły Wiktoria Urbanowicz z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters.

W grze deblowej zwyciężyły Barbara Straszewska i Wiktoria Urbanowicz z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, II miejsce zajęły Anna Siegert z STT Szczecinek i Nella Kusa z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters. III miejsce zajęły para Julia Kołodziejska z SCK s.c. A.A. Kuleszo, Elite Sport Club Mierzyn i Julia Nawara z Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters oraz Zofia Gaca z STT Szczecinek oraz Maria Niemcewicz z Fundacji.

Info: STT Szczecinek

Tenisowe mistrzostwa województwa
  • Foto: STT Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: