Bobolice przez weekend siatkarską stolicą regionu

  • kg
  • 2019-09-22 16:01:54
Bobolice przez weekend siatkarską stolicą regionu
  • Foto: TV Gawex

Od piątku (20.09), w Centrum Edukacji Sportu i Rekreacji w Bobolicach trwa Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Energa Cup Bobolice 2019 pod patronatem Burmistrz Bobolic Mieczysławy Brzozy.

Boboliczanie mają powód do dumy. Perfekcyjnie zorganizowany, trzydniowy turniej, w świetnie przygotowanym obiekcie, z roku na rok podnosi poprzeczkę jakości sportowego widowiska. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ogromne zaangażowanie Pana Zbigniewa Rewkowskiego.

W trzydniowym turnieju biorą udział cztery, nie byle jakie zespoły Ligi Siatkówki Kobiet. wicemistrz Polski - Grot Budowlani Łódź, Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, DPD Legionovia Legionowo oraz Enea PTPS Piła.

Całe wydarzenie poświęcone jest pamięci utytułowanej siatkarki, Agaty Mróz-Olszewskiej, a przyświeca mu idea zachęty do aktywności fizycznej oraz popularyzacja siatkówki wśród dzieci i młodzieży.

W ramach tej ideii dzieci i młodzież z miasta i gminy Bobolice wzięła udział w "Spotkaniach z siatkówką", czyli treningu prowadzonym przez profesjonalnych trenerów i zawodniczki Enea PTPS Piła.

Turniej w Bobolicach to jeden z etapów przygotowań do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet, którego inaugurację przewidziano na 12 października.

 

Wstęp wolny przez cały czas trwania turnieju.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: