Bartłomiej Mienciuk walczy o wyjazd na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. Możesz pomoć!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-09-20 09:37:12
Bartłomiej Mienciuk walczy o wyjazd na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. Możesz pomoć!
  • Foto: KSW Szczecinek

Bartłomiej Mienciuk, najbardziej utytułowany reprezentant KSW Szczecinek, otrzymał powołanie do kadry narodowej kickboxingu. Niestety, z powodów finansowych, radość z wyróżnienia nie trwała długo. By na tureckich arenach móc reprezentować Szczecinek oraz nasz kraj potrzebna jest nieosiągalna dla klubu i zawodnika suma ok. 20 000 zł. W celu pomocy szczecinecczanowi, w Internecie utworzono zbiórkę środków potrzebnych na opłacenie wszelkich kosztów związanych z wyjazdem za Bosfor. Pomóc może każdy, w bardzo prosty sposób.

Wbrew temu co wydawałoby się oczywiste, Polski Związek Kickboxingu zdecydował się pokryć tylko 1/3 kosztów związanych z udziałem mieszkańca Szczecinka w odbywających się raz na 2 lata zawodach. Nasz reprezentant, jak przystało na sportowca z krwi i kości, robi wszystko aby swoje marzenie spełnić – nie tylko z nadzieją wytrwale trenuje ale też na co dzień ciężko pracuje na pełen etat oraz studiuje. Mimo drzemiącej w nim sportowej ambicji więcej po prostu zrobić nie może.

Z pomocną inicjatywą wyszli przyjaciele sportowca, którzy w serwisie zrzutka.pl założyli zbiórkę środków, niezbędnych by podejmować rękawice na tureckich ringach. Na koszt udziału w odbywających się w dniach 23.11-01.12.2019 r. zawodach składają się: nadzór i rehabilitacja fizjoterapeuty, starty testowe za granicą, opieka dietetyka wraz z odpowiednim kateringiem oraz właściwa suplementacja organizmu.

Warto dodać, że zawodnik od początku zapewniał, że odwdzięczy się za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, co rusz zasypując organizatorów zbiórki propozycjami, w jaki sposób mógłby się zrewanżować. Wszyscy jesteśmy jednak przekonani, że dla każdej osoby, która wspomoże jego wyjazd choćby symboliczną kwotą, najlepszą odpowiedzią będzie godne reprezentowanie Szczecinka oraz dobry wynik na mistrzostwach.

Link do zbiórki: Pomagamy spełnić sportowe marzenie Bartłomieja Mienciuka!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: