Zniszczone elewacje budynków przy Toruńskiej i Piłsudskiego [foto]

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-09-17 07:27:13
Zniszczone elewacje budynków przy Toruńskiej i Piłsudskiego [foto]
  • Foto: TV Gawex

Wielotysięczne nakłady finansowe i zniweczony wielomiesięczny trud mieszkańców ul. Toruńskiej i Piłsudskiego to efekt niszczycielskiej działalności pseudokibiców Legii. W okresie wakacji oraz kilku ostatnich dni, pseudoartyści narazili na szkodę finansową właścicieli budynków mieszkalnych przy ul Toruńskiej i Szczecinecką Spółdzielnię Mieszkaniową „Pojezierze” osiedla przy ul. Piłsudskiego.

Początek tegorocznych wakacji dla mieszkańców osiedla przy ul. Piłsudskiego, będącego własnością SM „Pojezierze” nie należał do przyjemnych. Na elewacjach kilku bloków mieszkalnych oraz garażach i ścianie przy śmietnikach pojawiły się napisy o treści: „Legia, TB, TBL, L, Legia mistrz”. Był to początek okresu wakacyjnego.


Jakby zniszczeń było mało, w okresie od 13-15 września, na elewacjach 4 budynków przy ul Toruńskiej pojawiły się nowe napisy wykonane podobnie jak w przypadku osiedla – ciemną farbą w sprayu.

Przygnębiającym jest fakt, iż prace przy remontach budynków przy ul. Toruńskiej i ich nowych frontonach zakończyły się zupełnie niedawno kosztem ogromnych nakładów finansowych. Wymienione dachy oraz nowe, ocieplone fasady budynków sprawiły, iż ul. Toruńska stała się jednym z przyjemniejszych zakątków miasta.


Zniszczone i zeszpecone elewacje budynków przy Toruńskiej i Piłsudskiego straszą teraz bandyckim i nieodpowiedzialnym wybrykiem dewastatorów. 
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: