KS Pentathlon Szczecinek nadal "na fali"

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-09-16 09:53:16
KS Pentathlon Szczecinek nadal "na fali"
  • Foto: KS Pentathlon Szczecinek

W Zielonogórskim Drzonkowie 7 września br. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Penta Day w dwuboju nowoczesnym dla najmłodszych adeptów pięcioboju nowoczesnego.

Zawodnicy pokonywali dystanse płynąc 50 m stylem dowolnym a później biegli na 600 m. W imprezie wzięło udział blisko 80 zawodniczek i zawodników z 9 klubów z różnych województw.

Miło nam poinformować, iż nasz klub reprezentowała liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek z roczników 2007-2011, którzy mimo młodego wieku mogą się już poszczycić sporymi osiągnięciami:

1. Białoch Nikola – XI miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
2. Bijak Bartłomiej – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2009
3. Bilous Daria – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
4. Cybulski Tomasz – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2011
5. Guz Nicola – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
6. Harkawik Michał – VIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2011
7. Kawecki Adam – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi
8. Kulbaka Joanna - III miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
9. Kuleszyńska Zofia – XII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
10. Kuliniak Artur – V miejsce w klasyfikacji rocznika 2009
11. Kwaśniewski-Droździel Dawid – IV miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
12. Marynicz Karol – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
13. Michowski Jakub – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
14. Nosal Martyna – XIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
15. Ostromecki Grzegorz – V miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
16. Ostromecki Krzysztof – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2009
17. Purgal Hubert – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2008
18. Rudziński Piotr – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi
19. Soroczyńska Justyna – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
20. Szczepaniak Krzysztof – VI miejsce w klasyfikacji rocznika 2009
21. Szeremiota Dawid – I miejsce w klasyfikacji rocznika 2009
22. Śledź Zuzanna – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
23. Taszer Marta – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2007
24. Zelent Zofia – VIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi

W kwalifikacji drużynowej zajęliśmy historyczne I miejsce, co motywuje bardzo zawodników oraz trenerów do dalszej pracy przed kolejnymi zawodami.

Info: KS Pentathlon Szczecinek

KS Pentathlon Szczecinek nadal
  • Foto: KS Pentathlon Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: