Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Szczecinku

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-09-12 15:48:43
Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj (12 września) o godz.14.00 odbyła się nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Szczecinku, na której przyjęto ważne uchwały zarówno dla pracowników firmy OPAK i/lub LOPAK oraz dla mieszkańców powiatu wyczekujących na budowę i naprawę dróg w naszym powiecie.

Na nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Szczecinku podjęto dzisiaj uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Miasto Szczecinek, o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Szczecineckiego na 2019 rok oraz zmianie uchwały w sprawie uchwalenia  budżetu Powiatu Szczecineckiego na 2019 rok oraz o zmianie uchwały w sprawie przyjęcia „Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Szczecineckiego na lata 2019-2021".


W telegraficznym skrócie oznacza to, iż z budżetu Starostwa Powiatowego przesunięte zostały środki do MOPS w Szczecinku celem wspomożenia ofiar tragedii przy ul. Harcerskiej.

Nadto wyasygnowano środki na realizację dwóch projektów tj. rozpoczęcie budów i remontów dróg relacji Parsęcko-Dalęcino oraz Turowo-Wilcze Laski.

Oba projekty opiewają na kilka milionów złotych. Rozpoczęcie tych zadań nastąpi jeszcze w tym roku.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: