W trakcie pościgu wyskoczył z jadącego auta i zaczął uciekać pieszo. Był pod wpływem narkotyków.

  • kg
  • 2019-09-10 07:30:35
W trakcie pościgu wyskoczył z jadącego auta i zaczął uciekać pieszo. Był pod wpływem narkotyków.
  • Foto: TV Gawex

Kołobrzescy policjanci zatrzymali 21-latka, który jechał samochodem pod wpływem narkotyków. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Teraz odpowie m.in za nie zatrzymanie się do kontroli. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko działo się w sobotnie popołudnie. Policjanci patrolujący rejon ulicy Koszalińskiej, zauważyli pojazd marki Daewoo, którego kierowca zaczął zachowywać się podejrzanie. Swoim samochodem popełnił wykroczenie drogowe, nie stosując się do znaków. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, jednak kierujący na sygnały funkcjonariuszy nie reagował i zaczął uciekać.

Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Kierowca wjechał w ulicę Grochowską i w trakcie jazdy wyskoczył z samochodu. Mężczyzna zaczął uciekać pieszo. Policjanci, po chwili pościgu dokonali zatrzymania. Jak wykazał narkotest, 21 latek był pod wpływem amfetaminy. Do tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo samochód, którym kierował nie miał ważnych badań technicznych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: