kampania społeczna pn. „Otwieramy Bramy”

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-09-05 13:20:35
kampania społeczna pn. „Otwieramy Bramy”
  • Foto: SAPiK

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczecinku zaprasza 13 września br. w godzinach 16:00 – 19:30 na „Muszlę Koncertową” do udziału w niebiletowanym koncercie z udziałem szczecineckich artystów i  zespołu „November Project" w ramach kampanii społecznej pn. „Otwieramy Bramy” służącej podniesieniu świadomości społecznej na temat przemocy domowej, w tym: ograniczeniu przemocy wobec osób niepełnosprawnych, zwiększeniu wrażliwości i społecznego zaangażowania w przeciwdziałaniu przemocy wobec osób niepełnosprawnych.

W ramach kampanii zaplanowane zostały m. in. przeprowadzenie cyklu bezpłatnych audycji emitowanych za pośrednictwem lokalnych mediów na temat problemu przemocy w rodzinie, wsparcia dla osób doświadczających przemocy w naszym mieście w szczególności wobec osób niepełnosprawnych oraz zorganizowanie  niebiletowanego koncertu z udziałem szczecineckich artystów i  zespołu November Project.

Wydarzenie odbędzie się 13 września br. w godzinach 16:00 – 19:30 na „Muszli Koncertowej” w Szczecinku. Do uczestnictwa w koncercie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Szczecinka. Wydarzenie ma edukować i uwrażliwiać na problem przemocy domowej. 

November Project to zespół tworzony przez jedenastu muzyków, w tym sześciu z niepełnosprawnością. Ich muzyka jest żywa, radosna z pozytywnym przesłaniem w tekstach, pisanych przez Włodka „Paprodziada” Dembowskiego (lidera m. in. Łąki Łan, Dziadów  Kazimierskich). Członkowie zespołu wymykają się stereotypowemu obrazowi niepełnosprawności i są ewenementem na polskiej scenie muzycznej. Swoją pogodą ducha, energią i muzyką, którą tworzą, udowadniają, że w muzyce nie ma żadnych barier. To zespół grający muzykę reggae, został założony w 2003 roku, muzycy regularnie koncertują  w klubach i na festiwalach.

Wszelkich informacji na temat kampanii udzieli Państwu Pani Małgorzata Kisiel – Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, tel. 94 37 280 11 lub 94 37 280 00 (sekretariat), kom.  728 823 383, e-mail: m.kisiel@mops.szczecinek.pl.

kampania społeczna pn. „Otwieramy Bramy”
  • Foto: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: