Przy ul. Witolda Pileckiego znaleziono ciało mężczyzny.

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-08-27 19:45:16
Przy ul. Witolda Pileckiego znaleziono ciało mężczyzny.
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowe popołudnie (27.08) w mieszkaniu przy ul W.Pileckiego 3/2 znaleziono ciało starszego mężczyzny.

W dniu 27 sierpnia 2019r. o godz. 17.45, KPP w Szczecinku powiadomiona została o „nietypowej” woni dobiegającej zza drzwi mieszkania oznaczonego numerem „2” przy ul. Pileckiego 3. O fakcie tym powiadomił sąsiad z I-szego piętra, sprzątający klatkę schodową.

Wysłani na miejsce policjanci ustalili, iż rzeczywiście zza zamkniętych drzwi dobiega nieprzyjemna woń. Wezwana na miejsce Straż Pożarna otworzyła drzwi, zaś policjanci zastali na miejscu 60- paroletniego mężczyznę. Właściciel mieszkania od co najmniej kilku dni nie żył. Ostatni raz widziany był przez sąsiadów ok. 2 tygodni temu. Jego ciało na skutek ostatnich ciepłych dni uległo znacznemu rozkładowi. 


Jak ustalono na miejscu, mężczyzna zamieszkiwał sam, zaś jego najbliższa rodzina przebywa w Anglii. Ostatnią osobą jaka go widziała ok. 2 tygodni był syn Tomasz. Mężczyzna cierpiał na wiele chorób i leczył się farmakologicznie. 


Na polecenie prokuratora, odstąpiono od badań sekcyjnych a ciało zostało wydane rodzinie najbliższej zamieszkującej na terenie Szczecinka.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: