Spotkania z piłką nożną

• kg
  • 2019-08-25 10:23:26

W sobotę (24.08), piłkarze MKP Szczecinek rozegrali swój pierwszy mecz na własnym boisku, w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Szczecinecki zespół zdobył wreszcie komplet punktów, pokonując Rasel Dygowo 1:0. Bramka padła w 64 minucie gry, po rzucie karnym.

Aktualnie MKP z dorobkiem 4 punktów, zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. Szansa na kolejne punkty już w najbliższą środę (28.08). MKP zagra wyjazdowy mecz z Sokołem Karlino.

Sobotni mecz był wyjątkowy nie tylko z powodu pierwszego zwycięstwa. Jednocześnie miała miejsce pierwsza odsłona projektu „Spotkania z piłką nożną”.

W ramach budżetu obywatelskiego, władze klubu zapewniły darmowe stoisko gastronomiczne oraz dmuchańce dla najmłodszych. W przerwie meczu natomiast odbyło się losowanie nagród.

Podobne atrakcje mają czekać na wszystkich także podczas następnych siedmiu meczów domowych MKP.

Organizator na każdy mecz planuje przygotowane innych atrakcji.

Relację z tego wydarzenia pokażemy w poniedziałkowych Echach Dnia.