Sobotnie spotkanie z piłką - pierwsza odsłona Budżetu Obywatelskiego

  • kg
  • 2019-08-23 13:45:35
Sobotnie spotkanie z piłką - pierwsza odsłona Budżetu Obywatelskiego
  • Foto: TV Gawex

W sobotę, 24 sierpnia na Stadionie Miejskim w Szczecinku odbędzie się kolejna runda rozgrywek IV ligi zachodniopomorskiej piłki nożnej. MKP Szczecinek zagra z Raselem Dygowo. Tym razem sobotnie spotkanie będzie historycznym momentem dla Miejskiego Klubu Piłkarskiego. A to za sprawą pierwszej edycji szczecineckiego budżetu obywatelskiego, jaka miała miejsce w tym roku, gdzie zgłoszony przez MKP projekt „Spotkania z piłką nożną” zyskał największą przychylność mieszkańców.

Spośród wszystkich zgłoszonych projektów do Budżetu Obywatelskiego, projekt MKP okazał się się hitem wśród mieszkańców, zdobywając najwięcej głosów.

Celem projektu jest popularyzacja Miejskiego Klubu Piłkarskiego i budowanie jego tożsamości w oparciu o młodzież i mieszkańców miasta.

Bezpłatny wstęp na mecz, darmowe stoisko gastronomiczne, konkursy z nagrodami, „dziecięca eskorta”, zajęcia sportowe z trenerami Akademii Piłkarskiej oraz występy artystyczne – to wszystko już jutro (24.08) od godziny 17.

 

Relację z tego wydarzenia będą mogli Państwo zobaczyć w naszym serwisie informacyjnym tuż po weekendzie.

Zapraszamy.

Komentarze (1)

Gość 2019-08-24 03:27

Ukryte dodatkowe wsparcie Raka dla piłki nożnej. W tej kadencji pełnienia funkcji burmistrza piłka nożna będzie zawsze wygrywać !????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: