Pierwszy punkt MKP Szczecinek

• Redakcja TV Gawex
  • 2019-08-19 06:55:02

Zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek zdobyli w sobotę (17.08) pierwszy punkt w nowym sezonie. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego w drugiej kolejce spotkań zremisowali na wyjeździe z Orłem Wałcz.

Rywalizacja na wałeckim obiekcie początkowo przebiegała po myśli futbolistów ze Szczecinka, którzy po strzale Mateusza Górnego w 30 min. prowadzili 1:0. Niestety, zaledwie 3 minuty później po ujrzeniu czerwonej kartki boisko musiał opuścić Michał Barański. Niewielkie prowadzenie szczecinecczan udało się jednak utrzymać do przerwy.

W drugiej połowie piłkarze znad Trzesiecka dzielnie utrzymywali prowadzenie aż do 80 min. kiedy to doszło do wyrównania a autorem trafienia był wprowadzony tuż po przerwie Patryk Dzikowicz.

Następne spotkanie MKP Szczecinek rozegra po raz pierwszy w tym sezonie u siebie. Rywalem naszych piłkarzy w sobotnie popołudnie (24.08) będzie drużyna Rasela Dygowo.