Trwa XVI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie [FOTOGALERIA]

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-08-17 14:20:11
Trwa XVI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie [FOTOGALERIA]
  • Foto: TV Gawex

Trwa XVI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Za nami ogromna parada uczestniczących w imprezie maszyn wokół jeziora Pile ale przed nami mnóstwo kolejnych atrakcji, w tym najważniejszy punkt tegorocznej imprezy - planowana na godz. 18:00 i przygotowana z rozmachem inscenizacja walk w miejscowości Karbala.

Do godz. 17:00 na miejscowym tankodromie odbywa się to co jest solą borneńskiej imprezy, czyli pokazy właściwości eksploatacyjnych sprzętu wojskowego z możliwością przejażdżki dla widzów.

Na godziny wieczorne zaplanowano również mnóstwo atrakcji, m.in. koncert legendarnego polskiego zespołu Kobranocka.

Więcej informacji na ten temat już wkrótce na antenie TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Normalni mieskańcy 2019-08-17 22:24

Nie chcemy tego w naszym pieknym ,i spokojnym miastecczku !!! Chcecie szalec to jedzcie do Kłomina, a tam róbta co chceta ...nawet mozecie z dachów skakać !!!! I zabierajcie te ohydne helikoptery , i tego strego antka !!!!!!!!!! Nie chcemy tego u nas wiecej, my cenimy spokój !!!!!!!

mono 2019-08-17 22:32

Dosy tego dziadostwa, tej bandy niekulturalnych w wiekszosci PIJANYCH ludzi , ktorzy za nic maja przyrode...gdzie sa sluzby : policja ,straz m. Ochrona Srodowiska kiedy w jeziorze uzywane sa mydlo ,szampon, proszek ???!!! DOSYC TEGO , i pomyslec ze nazywaja siebie patriotami a niszcza dobro ,ktore ich otacza bezmuzgi !!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: