SAPiK zyskuje budynek po Nadleśnictwie Szczecinek

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-08-16 13:05:29
SAPiK zyskuje budynek po Nadleśnictwie Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

W środę, 14 sierpnia szczecinecki Ratusz, korzystając z prawa pierwokupu, podpisał akt notarialny dotyczący nabycia budynku oraz przyległego terenu po Nadleśnictwie przy ul. Kościuszki – stając się tym samym właścicielem posesji.

W środę, 14 sierpnia Urząd Miasta w Szczecinku wszedł w posiadanie budynku i przyległego terenu po Nadleśnictwie przy ul. Kościuszki. Z lukratywnego zakupu skorzystała Samorządowa Agencja Promocji i Kultury roztaczając swą pieczę nad budynkiem.

Budynek oraz pomieszczenia gospodarcze to 2000 m2 zaś przyległa działka to 4000 m2. Kupione zostały za kwotę 1 mln 300 tys. zł. Sam zakup posiadłości oraz jego nader korzystna lokalizacja stanowią o ich atrakcyjności. Budynek, w związku z jego docelowym przeznaczeniem wymagać będzie niewielkich prac adaptacyjnych. Wpisuje się jednak w potrzeby Ratusza i mieszkańców Szczecinka.

Komentarze (1)

robo 2019-08-17 08:06

Witam,mam pytanko,jakie to atrakcje będą w tymże budynku jakie szykuje SAPiK,może to że nie można kupić biletów do kina przez internet,może to że ma tak nędzną stronę internetową że aż żal wchodzić a może jakiś rachunek za przyjazd ważnych osób???

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: