16. dzień rowerowej podróży Józefy i Józefa Włodarczyków

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-08-15 06:00:00
16. dzień rowerowej podróży Józefy i Józefa Włodarczyków
  • Foto: https://www.facebook.com/pages/category/Charity-Organization/1400-km-rowerem-na-40-rocznic%C4%99-%C5%9Blubu-jedziemy-dla

Minął 15 dzień rowerowej podróży Rubinowych Jubilatów. Niestrudzenie i wytrwale, w deszczu i słońcu realizują swą pomoc dla 11 letniej Nadii.

Państwo Włodarczykowie już ponad 2 tygodnie z niewiarygodną determinacją oraz  hartem ducha i ciała przemierzają Polskę na rowerach – dla 11 letniej Nadii. Pomoc choremu dziecku połączyli z 40 rocznicą własnego ślubu.

Dziś 16 dzień w siodełku. Podróżnicy na swej trasie spotykają się z życzliwością i pomocą. Wczoraj, po przejechaniu 117 km dotarli do Przasnysza. Całą trasę systematycznie dokumentują na stronie facebookowej: 1400 km rowerem na 40 rocznicę ślubu - jedziemy dla NADII – na której to stronie powstaje chronologiczny zapis fotograficzny podróży.

Jak wynika z zapisów na stronie, państwo Włodarczykowie spotykają się z ciekawymi ludźmi a „ich misja” odbierana jest ciepło  i ze zrozumieniem. Otrzymane dla Nadii prezenty przesyłają drogą pocztową chroniąc je przed uszkodzeniem w trakcie trudnej podróży.

Kibicujemy Państwu Włodarczykom i życzymy idealnej pogody w podróży na szlaku rowerowym.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: