MKP Szczecinek przegrywa na inaugurację rozgrywek

• Redakcja TV Gawex
  • 2019-08-13 06:58:42

Od porażki rozpoczęli nowy sezon zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek. Futboliści znad Trzesiecka na inaugurację rozgrywek IV ligi ulegli 3:1 Leśnikowi w Manowie.

Na każdą z bramek w spotkaniu kibicom przyszło czekać do końca połów. Pod koniec pierwszej na prowadzenie za sprawą bramki w 43. minucie, której autorem był Patryk Kozioł, wyszli gospodarze. Wynik na 2:0 w 82. minucie podwyższył Łukasz Jarzębski.
Pomimo dwubramkowej przewagi rywali, piłkarze MKP nie składali jednak broni.

Pomimo ostrzału ze strony graczy Leśnika, zdołali zdobyć bramkę kontaktową. Jej autorem w 89. minucie był grający trener zespołu Zbigniew Węglowski. Niestety, w doliczonym czasie gry zwycięstwo Leśnika przypieczętował Damian Ostrowski.

W następnej kolejce MKP, również na wyjeździe, zmierzy się z Orłem Wałcz. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 17 sierpnia.