Czy "oni" jeszcze kiedyś wrócą? 16 lat temu widziano UFO w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-08-12 14:51:22
Czy "oni" jeszcze kiedyś wrócą? 16 lat temu widziano UFO w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

11 sierpnia 2003 roku w Szczecinku stało się coś nieprawdopodobnego. Równo 16 lat temu całą Polskę obiegła informacja o wyjątkowym spotkaniu mieszkańca Wierzchowa z przybyszami z odległej, ósmej galaktyki. Według relacji naocznego świadka wydarzenie to miało miejsce przy wiadukcie wylotowym w stronę Koszalina.

Pan Lech jechał wówczas do pracy kiedy to trzy istoty pozaziemskie zatrzymały go w celu nawiązania telepatycznego kontaktu. Nie da się ukryć, że tam gdzie rzekomo wylądował statek kosmiczny znajdowały się pozostawione znaki w zbożu. Faktem jest też to, że posiadały one regularny kształt okręgu, co raczej wyklucza działania sił natury.Świadek tego zdarzenia, pan Lech liczył się z tym, że dla wielu to świadectwo może wydać się nieprawdopodobne, jednak zdarzenie to było dla niego na tyle silnym przeżyciem, iż w 100% jest pewien tego co widział i słyszał. 

Z nieoficjalnych informacji jakie udało nam się pozyskać podobno w Szczecinku była jeszcze jedna osoba, która widziała to samo co Pan Lech, jednak zważywszy na niewiarygodny charakter tego wydarzenia nie zdecydowała się ona na publiczne potwierdzenie tej historii. Przybysze z kosmosu zostawili Panu Lechowi przesłanie dla ludzkości aby dbać o ziemię, o wodę i o całą naszą planetę. W przeciwnym razie czeka nas zagłada. Nie sposób się nie zgodzić ze słowami pozaziemskich gości. Kilkanaście lat po tym zdarzeniu coraz wyraźniej widać co się dzieje z naszą planetą kiedy o nią nie dbamy. Poniżej prezentujemy Państwu wywiad z 2003 roku. 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: