Szczecineckie kajakowanie na jez. Trzesiecko

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-08-11 14:01:45
Szczecineckie kajakowanie na jez. Trzesiecko
  • Foto: TV Gawex

Na jeziorze Trzesiecko, przy Zamku Książąt Pomorskich odbyło się po raz kolejny "Szczecineckie kajakowanie".

W niedzielne popołudnie (11.08) na jeziorze Trzesiecko, przy Zamku Książąt Pomorskich odbyło się po raz kolejny "Szczecineckie Kajakowanie". Dopisała aura, atmosfera świetnej zabawy i zdrowej konkurencji.

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna wspólnie z SAPiK i OSiR zorganizowała atrakcyjną formę aktywnego wypoczynku o charakterze międzynarodowym. W imprezie wzięli udział młodzi Francuzi, którzy przebywali w naszym mieście w ramach wymiany partnerskiej miast. Nadto zawody uświetniła swą obecnością trzykrotna mistrzyni świata w kajakarstwie.

Wstęp na imprezę jest wolny, zaś organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz nagród. W rozmowie z Mariuszem Getką – szefem SzLOT-u ustaliliśmy, iż amatorskie zawody odbyły się w trzech kategoriach tj.: jedynki, dwójki i rodzinna. Ta ostatnia to obsada kajaku , czyli osoba dorosła wraz z dzieckiem do lat 13.

Aby uprzyjemnić i podgrzać atmosferę imprezy organizator zapewnił osobom chętnym przejażdżkę na bananie ciągniętym przez motorówkę. Jednym słowem moc atrakcji przy dobrej pogodzie i świetnej zabawie w duchu zdrowej rywalizacji i wypoczynku.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: