Policyjny dozór za posiadanie narkotyków

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-08-09 12:13:23
Policyjny dozór za posiadanie narkotyków
  • Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W efekcie podjętych działań mundurowi zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. 25-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku dzięki doskonałej współpracy zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. To skutek zaplanowanych czynności operacyjnych.

Mieszkaniec Szczecinka, przechowywał narkotyki w domu rodzinnym. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 89 gramów amfetaminy oraz niewielkie ilości marihuany i wagę elektroniczną. Dzięki ustaleniom i pracy operacyjnej udało się zapobiec wprowadzenia znacznej ilości zabronionych środków do obrotu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi zarzutu posiadania środków odurzających. Wczoraj prokurator zadecydował o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Info: asp. Anna Matys


  • Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: