Pani Genowefa Jarońska-Michalak skończyła 100 lat!

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-08-07 13:44:50
Pani Genowefa Jarońska-Michalak skończyła 100 lat!
  • Foto: foto: M. Ludewicz

Mieszkanka Szczecinka, pani Genowefa Jarońska-Michalak właśnie wczoraj (6.08) wraz ze swoją najbliższą rodziną celebrowała swoje setne urodziny.

Setne urodziny to okazja doniosła i niecodzienna. To czas, w którym zgromadzony bagaż doświadczeń życiowych mądrości, przeżytych dobrych ale i złych chwil stanowi skarbnicę możliwości dzielenia się nimi z najbliższymi. Tak długie życie jest spichlerzem doświadczeń kilku pokoleń Polaków i jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

Życzenia szanownej Jubilatce składała najbliższa Rodzina i przedstawiciele ZUS. Na spotkaniu nie zabrakło także wiceburmistrz Szczecinka, Doroty Rusin-Hardenbicker.

- Życzę Pani kolejnych lat przeżytych w zdrowiu i świetnej kondycji. Gratuluję znakomitej formy. Niech uśmiech i dobre samopoczucie towarzyszy Pani każdego dnia – mówiła Dorota Rusin-Hardenbicker zwracając się do Pani Genowefy.

Redakcja TV Gawex składa Pani Genowefie życzenia wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i niech upływa w spokoju i zdrowiu.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: