Prezydenckie (po)rachunki

  • kg
  • 2019-08-03 22:34:10
Prezydenckie (po)rachunki
  • Foto: TV Gawex

Przypomnijmy, iż chodzi o rachunek za straty, jaki po wizycie Prezydenta RP wystawiła Komunikacja Miejska. Informacja o tym szybko trafiła do mediów ogólnopolskich. Dotarła także do prezydenta Dudy

Prezydent RP do sprawy odniósł się na swoim profilu na Twitterze. Zadeklarował, że stratę 900 zł, jaką poniosła spółka miejska gotowy jest pokryć z własnej kieszeni.

Wizyta Andrzeja Dudy w naszym mieście odbyła się na zaproszenie szczecineckiego starosty i dlatego właśnie od powiatu zażądano  wspomniane 900 zł. 


W tej niezręcznej sytuacji prezydenta wręczył Piotr Woźny, pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze".
"Panie Prezydencie - rachunek już uregulowany. Prosze dalej jeździć po Polsce i odwiedzać małe miasta, miasteczka i wioski. Tam przez lata nigdy nie przyjeżdżali przedstawiciele władzy. A ludzie na nich czekali."

Przedstawiciele ratusza zapowiadają że to nie koniec poniesionych kosztów związanych z ową wizytą.

Komentarze (3)

ola 2019-08-04 10:44

No i dobrze, rachunki trzeba płacić. Może od teraz panowie organizujący spotkania z prezydentem, premierem ..... pomyślą nad ich lokalizacją, aby inni nie ponosili strat!!!

Mieszkaniec 2019-08-04 22:48

Nie kupujemy paliwa na stacji paliw KM Szczecinek

Wyborca 2019-08-05 07:47

Kupujemy u sołtysowej danucie Z. Na lewo i prawo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: