Rozpoczął się V Dixie Rajd Old Mobile [FOTOGALERIA]

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-27 09:11:28
Rozpoczął się V Dixie Rajd Old Mobile [FOTOGALERIA]
  • Foto: TV Gawex

Rozpoczęła się piąta, jubileuszowa edycja Rajdu Dixie Old Mobile. Po barwnej paradzie na szczecineckim deptaku, uczestnicy wydarzenia zameldowali się pod muszlą koncertową, gdzie w akompaniamencie stylowego jazzu dokonano oficjalnego otwarcia imprezy.

Przed załogami oraz publicznością kolejne atrakcje. Po wyjeździe z miejskiego parku zabytkowe auta udadzą się zorganizowanym przejazdem ulicami miasta w kierunku Kronospan Design Center, a następnie, na godz. 16:00 wrócą nad Trzesiecko by zaprezentować się publiczności pod Zamkiem Książąt Pomorskich.

Na godz. 17:00 planowany jest dzisiejszy gwóźdź programu – próba bicia rekordu kraju w jednoczesnej grze na tarkach. Bez względu na powodzenie przedsięwzięcia wszyscy będą mieli okazję zanurzyć się w dźwiękach muzyki zespołu Dixie Band, który o godz. 18:00 rozpocznie swój koncert.

Impreza zakończy się jutro, w miejscu jej otwarcia, a więc przed muszlą koncertową. Od godz. 11:00 będzie można ponownie podziwiać pojazdy uczestników rajdu, którym zostaną wręczone nagrody.

Więcej na ten temat już wkrótce na antenie TV Gawex.

Rozpoczął się V Dixie Rajd Old Mobile [FOTOGALERIA]
  • Foto: Materiał organizatora

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: