Budżet Obywatelski - zagłosuj w trakcie koncertu!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-26 06:33:04
Budżet Obywatelski - zagłosuj w trakcie koncertu!
  • Foto: https://szczecinek.budzet-obywatelski.org/

Zgodnie z zapowiedziami, z początkiem tygodnia mieszkańcy Szczecinka rozpoczęli selekcję najlepszych projektów przygotowanych do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. Głosowanie odbywa się drogą zarówno elektroniczną jak i tradycyjną. Dzięki staraniom Samorządowej Agencji Promocji i Kultury będzie można to jednak zrobić w dodatkowy sposób - poprzez skorzystanie z mobilnego punktu głosowania, który pojawi się w piątek (26.07) od godz. 13:00 na terenie rekreacyjnym przy CK Zamek.

Przypomnijmy, w głosowaniu może wziąć udział każda osoba zameldowana w Szczecinku, bez względu na wiek. Dokonując wyboru można oddać głos na 5 propozycji. Zgodnie z ideą debiutującej inicjatywy, mieszkańcy poprzez wskazanie zakwalifikowanych projektów wybiorą na co przeznaczona zostanie kwota ponad miliona złotych (800 000 zł wydzielono z zasobów miasta, 250 000 zł przekaże firma Kronospan).

Zagłosować online jak również zapoznać się z pełną listą projektów można na stronie: https://szczecinek.budzet-obywatelski.org/

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: