"Bobolice pokaż, że kochasz" - konkursowa promocja miasta

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-18 13:32:16
"Bobolice pokaż, że kochasz" - konkursowa promocja miasta
  • Foto: Miejsko-gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach

"Bobolice pokaż, że kochasz" to konkurs zorganizowany przez władze miasta i gminy Bobolice, mający na celu przede wszystkim rozległą promocję zarówno w samej gminie, wśród mieszkańców jak i poza jej granicami. Specjalnie na ten konkurs Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przygotował t-shirt z powyższym hasłem. Wystarczyło tylko nabyć koszulkę, wybrać się na urlop w odległy zakątek globu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas tegorocznych Dni Bobolic.

Władze samorządowe coraz częściej i śmielej podejmują działania marketingowe mające na celu skuteczną prezentację i  promocję miasta. Gmina Bobolice jak wiele innych gmin w Polsce również postanowiła dać o sobie znać światu. We wrześniu 2018 roku ogłoszono konkurs fotograficzno – filmowy „Bobolice pokaż, że kochasz”, który dotyczył promocji gminy w najdalszych zakątkach globu.

Etap dostarczania prac konkursowych zakończył się w tym tygodniu. Warto wspomnieć, że spośród trzydziestu nadesłanych zdjęć są fotografie m.in. ze Sri lanki, Egiptu, Islandii czy Nowego Yorku. Udział w konkursie mógł wziąć każdy. Warunkiem był jedynie zakup koszulki z napisem „Bobolice pokaż, że kochasz” i nadesłanie zdjęcia bądź filmu z najbardziej oddalonego miejsca na świecie. Laureaci otrzymają nagrody podczas gali finałowej obchodów Dni Miasta Bobolice. Włodarze gminy zachęcają mieszkańców do wspólnej zabawy, która ma polegać na zaprezentowaniu się w koszulkach konkursowych w trakcie rozstrzygnięcia konkursu. Koszulki dostępne w pięciu kolorach i są jeszcze do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Wojska Polskiego w Bobolicach.


  • Foto: Miejsko-gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: