Pomóżmy Dominikowi w walce z chorobą

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-17 14:32:47
Pomóżmy Dominikowi w walce z chorobą
  • Foto: TV Gawex

Człowiek dla szczęścia, a już tym bardziej dla zdrowia swojej pociechy jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Przykładem takiego rodzica jest Pani Ewa, która już po raz kolejny rozpoczęła nierówną walkę z chorobą swojego dziecka. Najbliżsi i przyjaciele, aby wesprzeć rodzinę w trudnej sytuacji za pośrednictwem Internetu zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

Pani Ewa wraz z rodziną mieszka w Szczecinku. Jest spełnioną mamą i żoną. Niestety, tę pełnię szczęścia przerwała choroba córki Weroniki, która zmagała się ostrą białaczką limfoblastyczną. Na szczęście jej córce udało się pokonać nowotwór. Radość nie trwała zbyt długo bowiem poważne problemy zdrowotne dotknęły również jej 8-letniego syna Dominika. Aktualnie chłopiec w stanie krytycznym walczy o życie na dziecięcym oddziale intensywnej terapii w Szczecinie przy Unii Lubelskiej.

O przebiegu stanu zdrowia młodego pacjenta, czytamy na portalu zrzutka.pl:
"Dominik - 8 letni syn Ewy, gdy był malutki zdiagnozowano u niego chorobę Hirschsprunga (problemy z wypróżnianiem), do tego czasu miał stomie. 5 lipca 2019 roku, chirurdzy na oddziale w Szczecinie na Unii Lubelskiej wykonali zabieg laparoskopowy, który miał zespolić jelita. Dominik po zabiegu miał funkcjonować jak zdrowe dziecko. W miejscach w których zostały pobrane wycinki przy poprzednim zabiegu powstały duże ropnie, mało tego okazało się, że Dominik ma uszkodzone jelito, z którego nieczystości wyciekały do brzuszka Dominisia, przez co doszło do ostrego zapalenia otrzewnej."

Każdy kto chciałby wspomóc Dominika w walce z chorobą może to zrobić poprzez dokonanie wpłaty na stworzonej do tego zbiórce.

Zbiórka pieniędzy na leczenie Dominika prowadzona jest tutaj:
https://zrzutka.pl/6v47bs

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: