Kołobrzeska Komunikacja Miejska uruchomi specjalne autobusy na czas trwania Sunrise Festival

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-16 09:45:09
Kołobrzeska Komunikacja Miejska uruchomi specjalne autobusy na czas trwania Sunrise Festival
  • Foto: e-kg.pl

Uczestników festiwalu "Wschodzącego Słońca" z Kołobrzegu na lotniska Podczele będą obsługiwać dwie dodatkowe linie. Łącznie ma to być ponad 30 kursów dziennie od dnia 19 do dnia 21 lipca.

Przystanek początkowy pierwszej linii będzie zlokalizowany przy pętli na ulicy Starynowskiej (osiedle Radzikowo). Stamtąd autobusy wyruszą w 2 kursy dziennie – o godzinie 15:30 i 15:45.  Pojedzie on trasą STARYNOWSKA PĘTLA (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY), STARYNOWSKA, MAZOWIECKA, MŁYŃSKA, SZPITALNA, ARMII KRAJOWEJ, JAGIELLOŃSKA, ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, GROCHOWSKA, KOSZALIŃSKA, KĄDZIELNO, KOSZALIŃSKA, TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY).

Z kolei druga linia ma kursować spod kołobrzeskiego Dworca PKP przy ul. Jagielońskiej 3. Tu z kolei autobusy będą jeździły  co 15 minut od godziny 16:00 do 22:30 włącznie na trasie JAGIELLOŃSKA 3/DWORZEC PKP (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY), ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, GROCHOWSKA, KOSZALIŃSKA, KĄDZIELNO, KOSZALIŃSKA, TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY).

Co ważne osoby z opaską festiwalową na ręku nie muszą płacić za przejazd. Na dwóch przystankach (Jagiellońska 3/Dworzec PKP oraz Grochowska) będą czekały osoby kierujące ruchem i organizacją. Autobusy dojadą do przystanku Tarnopolska w Podczelu. Stamtąd trzeba przejść spacerem przed bramy festiwalu.

Organizatorzy imprezy przypominają również o alternatywnej formie transportu w postaci busów.  Uruchomionych zostanie 12 linii, które będą dowoziły uczestników eventu przed bramy festiwalu oraz odwoziły po zakończonej zabawie każdego dnia Sunrise 2019.

Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa, Ustronia Morskiego i Dźwirzyna. Do wyboru jest wiele tras i godzin odjazdu. Ceny za przejazd rozpoczynają się już od 20 złotych za osobę. Pełną ofertę kursów, trasy, ceny, regulamin oraz bilety znajdziemy na stronie https://bus.sunrisefestival.pl/

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: