[PROGRAM] VII Art Piknik Festival już w ten weekend!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-18 15:55:09
[PROGRAM] VII Art Piknik Festival  już w ten weekend!
  • Foto: TV Gawex

Rozpoczyna się VII edycja Art Piknik Festival. Podobnie jak w latach ubiegłych program obfituje w wiele wydarzeń ze świata muzyki, sztuki oraz teatru. Poniżej prezentujemy szczegółowy plan imprezy:

PROGRAM - VII ART PIKNIK FESTIWAL – 18 – 21 lipca

CZWARTEK 18 LIPCA

17:30 HI – HAT (ul. Armii Krajowej 54) uroczyste złożenie wieńców przy tablicy upamiętniającej KLUB HI – HAT

PIĄTEK 19 LIPCA

WYSTAWY CK ZAMEK (ul. Mickiewicza 2)

16:15 GRZEGORZ PAWŁOWSKI – Rzeźba „PRAWDA MATERII” – Dziedziniec Zamkowy

SYLWESTER CHŁODZIŃSKI – Rzeźba „STEEL SCULPTURE” – Dziedziniec zamkowy

16:45 WYSTAWA ZBIOROWA – Sala Konferencyjna KRZYSZTOF KRÓLIKOWSKI – Fotografia „Z hybryd do miast”

ZOSIA PAŁUCHA / ALEKSANDRA LIPUT / MARCELI ADAMCZYK „CHCĘ BY LATO TRWAŁO CAŁY ROK” – Sala Konferencyjna

17:15 WALDEMAR J. MARSZAŁEK – Malarstwo „WARIACJE NA TEMAT…” Galeria Sztuki Zamek

KONCERTY CK ZAMEK (Ul. Mickiewicza 2)
17:30 THE BIMBEARS
18:20 JAMES BUTTON BAND
19:30 ALL COLLECTIVE
21:00 ANIA RUSOWICZ

Po koncercie Ani Rusowicz
TEATR 3,5 „CAN t ESCAPE” – dziedziniec zamkowy

AFTER PARTY – ŚLUSARNIA (ul. Piłsudskiego 3)
ROZGRZEWKA OD GODŹ. 21:30 – WSTĘP 10 ZŁ
NULLAH SOUND (Szczecin)
TEN BAG SOUND SYSTEM (Anglia)

SOBOTA 20 LIPCA

MUZEUM REGIONALNE W SZCZECINKU – ul. Szkona 1
11:00 – 14:00 PIKNIK KSIĘŻNEJ JADWIGI w programie m.in. TEATR WŁADCA LALEK – „CZTERY MILE ZA PIEC”
Organizator Muzeum Regionalne w Szczecinku

ART WIOSKA – ŚLUSARNIA (ul. Piłsudskiego 3)
12:00 KOLEJKOWO – PREZENTACJA MAKIETY – WARSZTATY MODELARSKIE
Z NAGRODAMI – WYDARZENIE CAŁODNIOWE
14:30 TEATR 3,5 – „ZIELONY I NIKT” *
16:00 TEATR CZERWONA WALIZKA - „BAZAR” *


CK ZAMEK (ul. Mickiewicza 2)
17:00 BOGDAN MILIŃSKI - Malarstwo „Po 40 latach” – Sala Konferencyjna

KONCERTY CK ZAMEK (Ul. Mickiewicza 2)
18:00 TEQUILLA TWIST
18:30 XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI
IM. MIECZYSŁAWA CZYCHOWSKIEGO – Galeria Sztuki Zamek
19:20 KWARTET PROFORMA
21:00 COMA

AFTER PARTY – ŚLUSARNIA (ul. Piłsudskiego 3)
ROZGRZEWKA OD GODŹ. 21:30 – WSTĘP 10 ZŁ
DJ ROMERO / MC GLENNSKII / RASSA (3 City)

NIEDZIELA 21 LIPCA / ART WIOSKA
ŚLUSARNIA (ul. Piłsudskiego 3)

12:00 KOLEJKOWO – PREZENTACJA MAKIETY – WARSZTATY MODELARSKIE
Z NAGRODAMI – WYDARZENIE CAŁODNIOWE
12:30 TEATR RUFI RAFI SHOW – W programie m.in. Animacje
Warsztaty cyrkowo – teatralne z nagrodami *
13:00 KINO WOLNOŚĆ UL. WYSZYŃSKIEGO 65 „WPINANIE KSIĘŻYCA” – REŻ. ANDZREJ CZULDA / MUZ. AGIM DŻELJILJI
SEANS FILMOWY. PO PROJEKCJI SPOTKANIE Z REŻYSEREM I DARIUSZEM MILIŃSKIM
13:00 GRZEGORZ PAWŁOWSKI – POKAZ RZEŹBY NA ŻYWO – CAŁODNIOWO
13:30 TEATR WŁADCA LALEK – „SŁUPSKI CHŁOPCZYK” *
14:45 TEATR MALOWANIA – DAREK MILIŃSKI / AL & ROSA – Duet UK
15:00 TEATR CZERWONA WALIZKA – „ W PIWNICY DUCHA GÓR” *

KONCERTY ŚLUSARNIA (ul. Piłsudskiego 3)
16:30 FOLK IRLANDZKI – DUNCAN & DAN (ANGLIA)
18:00 BOOGIE SHOW
19:00 GUERILLA RADIO - TRIBIUTE RAGE AGAINST THE MACHINE (ANGLIA)
20:30 ART PIKNIK BREXIT BAND
MAGDALENA SZUBA / KSIĘŻNA JADWIGA – PERFORMANSE
22: 00 YUORDIVI – TRIP FOLK (WROCŁAW)

SPEKTAKLE DOFINANSOWANE Z PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021 – PROGRAM MARSZAŁKOWSKI. WSPÓŁORGANIZATOR GMINA Z POMYSŁEM (BIAŁY BÓR)

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: