[FOTO] Foodtrucki zagościły w Kołobrzegu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-07-08 08:38:00
[FOTO] Foodtrucki zagościły w Kołobrzegu
  • Foto: e-kg.pl

Przez trzy dni miłośnicy ulicznego jedzenia mieli okazję zaspokoić swoje apetyty. Wszystko za sprawą Street Food Polska Festival, który kolejny zagościł na placu przy stadionie im. Sebastiana Karpiniuka.

Pomimo zmiennej pogody impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kołobrzeżan oraz turystów. Nie zważając na niekorzystne warunki atmosferyczne smakosze korzystali z możliwości zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu. W blisko 20 furgonetkach z jedzeniem było praktycznie wszystko co jest dostępne na tzw. ulicznym rynku.
Od tradycyjnych dobrze znanych punktów z burgerami po  kuchnie tajską, japońską  czy amerykańskim pastrami. Sporym powodzeniem cieszyły się też budki ze smakołykami na słodko, np. hiszpańskie churros czy owoce w czekoladzie.

Jak podsumowują organizatorzy eventu - jarmarkikolobrzeg.pl oraz portal  streetfoodpolska.pl  ta forma spędzania wolnego czasu przypadła mieszkańcom do gustu, a niektórzy z uczestników już po pierwszym dniu imprezy wyprzedali swoje szlagierowe produkty. Na szczęście impreza po raz kolejny w nowej odsłonie już za niespełna dwa tygodnie powróci do miasta nad Parsętą. O  jej szczegółach dowiecie się już wkrótce na łamach naszego portalu.

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: