Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Jesiotr 2019

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-30 15:47:38
Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Jesiotr 2019
  • Foto: TV Gawex

Tereny przylegające do plaży na Świątkach były areną zmagań wędkarzy z PZW Jesiotr, którzy rywalizowali w Spławikowych Mistrzostwa Koła 2019. Walka o cenne nagrody trwała do ostatnich chwil zawodów.

W imprezie dozwolony był tylko połów spławikiem na jedną wędkę. Turniej rozgrywano na tzw. żywej rybie, co oznacza, że po zważeniu zdobyczy zostawały one wypuszczane z powrotem do wody.

Po niezwykle zaciętej rywalizacji ostatecznie zwyciężył Andrzej Mnich, który przez 4 godziny zmagań złowił nieco ponad 7 kg ryb. Drugie miejsce z wynikiem prawie 5,7 kg zajął Piotr Pestka. Podium uzupełnił Patryk Szczęsny, któremu udało się nawinąć na haczyk 5,1 kg ryb. Łącznie waga wszystkich złowionych ryb wyniosła 48 kg.

Imprezę zakończył wspólny grill oraz losowanie wśród uczestników związkowych koszulek.

Warto dodać, że już w najbliższą sobotę odbędą się Zawody Spinningowe z okazji jubileuszu 70-lecia Koła Jesiotr. Pula nagród imprezy to ponad 10 000 zł, dodatkowo nie będzie pobierane wpisowe. Zapisy potrwają do 1 lipca.

Zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią z wydarzenia a po więcej informacji na ten temat zapraszamy wkrótce na antenę TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: