CEEiRJ z nagrodą Orły Edukacji 2019

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-27 13:03:14
CEEiRJ z nagrodą Orły Edukacji 2019
  • Foto: TV Gawex

Orły Edukacji 2019 – to nagroda, która w ostatnich dniach trafiła do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Wyróżnieniem tym mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy i placówki. W tym konkursie kapitułą oceniająca są odbiorcy, którzy dokonują oceny poprzez portale społecznościowe.

Jak podkreślił dyrektor placówki Radosław Wąs, to wyróżnienie jest potwierdzeniem, że wykonywana praca w postaci różnorodnych zajęć i projektów nie idzie na marne, a wręcz przeciwnie jest zauważana i doceniana przez społeczeństwo.

- Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy i opinie, także te krytyczne - mówi Radosław Wąs, dyrektor CEEiRJ. - To właśnie dzięki nim mamy szansę wciąż się rozwijać i poprawiać tam, gdzie sami zainteresowani widzieli jakieś niedociągnięcia. Ostatecznie, to właśnie dla Państwa i Waszych pociech wciąż się zmieniamy, poszerzamy ofertę edukacyjną oraz inwestujemy w to, co dzieci lubią najbardziej. 

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior również w okresie wakacji nie zwalnia tempa. Od chwili obecnej do końca lipca prowadzone są różnego rodzaju zajęcia dla różnych grup wiekowych. Również bursa szkolna jest obłożona, gdyż w okresie wakacyjnym spełnia rolę bazy noclegowej dla zorganizowanych grup kolonijnych i obozowych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: