Barbara Dworzańska Akademicką Wicemistrzynią Polski w Tenisie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-25 15:47:50
Barbara Dworzańska Akademicką Wicemistrzynią Polski w Tenisie
  • Foto: Archiwum prywatne

Szczecinecczanka Barbara Dworzańska, wraz z uczelnianymi koleżankami, została Akademicką Wicemistrzynią Polski w Tenisie oraz Mistrzynią w kategorii uczelni technicznych. W organizowanej przez Akademicki Związek Sportowy imprezie, odbywającej się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, wzięło udział wielu studentów z praktycznie każdej części kraju.

Sukces studentki Politechniki Krakowskiej jest tym bardziej okazały, jeśli się weźmie pod uwagę, iż w drodze do rozgrywanych w Łodzi finałów naszej reprezentantce przyszło pokonać wiele dużo bardziej doświadczonych i często już zawodowych tenisistek.

Osiągnięty wynik pozwolił sportsmenkom uzyskać awans na przyszłoroczne finały Mistrzostw Europy, które odbędą się w Serbii. By jak najlepiej zaprezentować się na tamtejszych kortach, tenisistki już dziś rozpoczynają przygotowania do imprezy – zarówno sportowe jak i pozatenisowe. W tym drugim przypadku chodzi oczywiście o zebranie środków, bez których wyjazd na Bałkany może okazać się po prostu niemożliwy.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (25.06) serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: