Przedszkolaki ze Słoneczka oficjalnie rozpoczęły wakacje

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-25 15:07:38
Przedszkolaki ze Słoneczka oficjalnie rozpoczęły wakacje
  • Foto: TV Gawex

Dziś (25.06) w kinie Wolność swoje Zakończenie Roku Szkolnego świętowały przedszkolaczki z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko. Uroczystość była utrzymana w charakterze patriotycznym. Nie zabrakło pięknych piosenek, wierszy i innych prezentacji, które zostały przygotowane przez maluszków dla przybyłej widowni, a wszystko po to aby radośnie rozpocząć upragnione wakacje.

Na dzisiejsze wydarzenie dzieci przygotowały barwny program artystyczny, do którego przygotowania trwały niecały miesiąc. Prezentowali się wszyscy od najmłodszego do najstarszego. Każdy na scenie miał swoje przysłowiowe "pięć minut". Były piosenki, tańce i piękne wiersze, a wszystko utrzymane w barwach biało-czerwonych, nie zabrakło także nawiązania do naszej małej ojczyzny jaką jest Szczecinek oraz rocznicy wejścia do Unii Europejskiej. Takie wydarzenie to również doskonała okazja do uroczystego podsumowania minionego roku.
Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów. Zapytaliśmy najmłodszych o ich plany na wakacje, odpowiedzi były różne - niektórzy planują urlop nad morzem, inni w górach, a jeszcze inni w odległym Egipcie. 

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć naszym przedszkolakom udanych wakacji, a absolwentom powodzenia w kolejnym etapie edukacji. 

Relacja z tego wydarzenia już dziś (25.06) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy! 
 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: