Tenisowi skrzaci rywalizowali w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-19 10:26:42
Tenisowi skrzaci rywalizowali w Szczecinku
  • Foto: STT Szczecinek

W dniach 15-17.06.2019 r. na kortach centrum Aqua-Tur w Szczecinku odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek i skrzatów. Organizatorem przedsięwzięcia było Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe.

W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy z Barlinka, Bydgoszczy, Górzycy, Koszalina, Leszna, Poznania, Torunia, Sopotu, Szczecina oraz Szczecinka. Zawody rozegrano systemem grupowo-pucharowym.

Wśród dziewcząt:

W meczu finałowym gry pojedynczej Nadia Asselt z TAT Toruń pokonała 6;2, 6;0 Blankę Łyskawę z AZS Poznań. Trzecie miejsce zajęły Daria Dehmel z SCT Prawobrzeże Szczecin i Michalina Mrozkowiak z SKS Sporting Leszno. W grze podwójnej w meczu finałowym Nadia Asselt i Daria Dehmel pokonały 6;3,2;6,10;8 Blankę Łyskawę i Zuzannę Pawłowską z WKS Grunwald Poznań.

Wśród chłopców:

W meczu finałowym w grze pojedynczej Marcel Surmacki z STT Szczecinek pokonał 6;1,6;3 Mateusza Figla z STT Szczecinek. Trzecie miejsce zajęli Piotr Wiśniewski z Bałtyk Tenis Klub Koszalin i Paweł Walaszczyk z AT Barlinek. W grze podwójnej w meczu finałowym para Marcel Surmacki Tymoteusz Ignasiak pokonała 6;2,6;2 Mateusza Figla i Patryka Lechowskiego, wszyscy STT Szczecinek.

Info: STT Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: