Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-18 15:39:56
Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
  • Foto: TV Gawex

Zakończenie roku szkolnego to chwila, na którą z utęsknieniem wyczekują nie tylko sami uczniowie, ale również nauczyciele i dyrektorzy. Dziś (18.06) w Zespole Szkół Technicznych odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019, na którym wręczono nagrody najlepszym uczniom i absolwentom.

Taka uroczystość to doskonała okazja do dokonania pewnego bilansu zarówno w sferze zdobytej nauki jak również w życiu wszystkich placówek szkolnych i przedszkolnych. Dzisiejsza uroczystość składała się m.in. z takich podsumowań.

Po przemówieniach przyszedł czas na wręczenie nagród dla najlepszych uczniów i absolwentów szkół i placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest powiat szczecinecki.

Najzdolniejszych uczniów nagrodzili także dyrektorzy szkół niepublicznych Prywatnego Liceum i Gimnazjum w Szczecinku oraz Zespołu Szkół Społecznych STO.

Swoje nagrody wręczyła także firma Kronospan, która patronuje jednej z klas i czynnie wspiera edukację w naszym powiecie.

Na zaproszenie starosty szczecineckiego Krzysztofa Lisa oraz dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Anny Wisłockiej Bogdanowicz na powiatowe zakończenie roku szkolnego przybyli poseł na Sejm RP Radosław Lubczyk, zastępca burmistrza miasta Szczecinek Maciej Makselon, dyrektor Komunalnego Centrum Usług Wspólnych Tomasz Czuk, a także dyrektorzy szkół publicznych i niepublicznych, innych placówek oświatowych oraz instytucji.

Po zakończeniu części oficjalnej nie zabrakło także programu artystycznego, o który zadbali uczniowie Mechanika.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: