Wielka Rybna Fiesta już za nami

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-16 20:20:45
Wielka Rybna Fiesta już za nami
  • Foto: TV Gawex

Za nami pierwsza edycja Wielkiej Fiesty Rybnej w Szczecinku. Na wszystkich przybyłych w ciągu weekendu na teren Muszli Koncertowej, zlokalizowanej w Parku Miejskim, czekał bardzo bogaty program wydarzeń.

Możliwość zwiedzenia Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, liczne konkursy z nagrodami, występy sceniczne, zabawy i warsztaty dla najmłodszych, Eko Rejs czy też degustacja ryby przygotowanej własnoręcznie przez burmistrza Daniela Raka – to tylko niektóre z atrakcji pierwszego dnia imprezy.

Dzień drugi był nie mniej bogaty w wydarzenia. Znany z występów w kulinarnym talent-show Jakub Wolski był autorem pokazu sztuki gotowania, przygotował również rybne filety do głównej atrakcji niedzielnego popołudnia – konkursu jedzenia kilogramowego fishburgera na czas. Biorących udział w zabawie dopingował na scenie Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis, który po rywalizacji wszystkich gości częstował zupą rybną. Wzorem soboty kontynuowano także gry, zabawy, warsztaty, konkursy i animacje dla dzieci. Odbyły się również 2 Eko Rejsy po jeziorze Trzesiecko.

Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejną edycję wydarzenia, mając nadzieję, że na stałe wpisze się ono w miejski kalendarz imprez.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia a po więcej informacji na ten temat zapraszamy już wkrótce na antenę TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: