W Ekonomiku bawiono się w nocy

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-13 09:10:49
W Ekonomiku bawiono się w nocy
  • Foto: Zespół Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku

Z 10 na 11 czerwca w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku odbyła się „Noc gier i zabaw”. Główną atrakcją tego wieczoru były gry komputerowe. Dla fanów piłki nożnej, ze względu na mecz Polska-Izrael, została stworzona specjalna strefa kibica, podczas której uczestnicy dopingowali polską drużynę. Po wygranym meczu rozemocjonowana młodzież wzięła udział w rozgrywkach piłki nożnej na naszym Orliku.

Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników muzyki. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, podczas której chętni mogli śpiewać piosenki karaoke. W trakcie emocjonujących rozgrywek komputerowo-sportowych, młodzież miała możliwość skorzystać również z kawiarenki, stworzonej przez uczniów naszej szkoły. Spośród 112  uczestników z różnych szkół z pewnością każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie.

Młodzież szkoły serdecznie dziękuje Firmie Gawex, a w szczególności p. Wiesławowi Markiewiczowi za udostępnienie najnowszych technologii w dostępie do Internetu. Zawsze możemy  liczyć na Państwa Firmę!

Chcielibyśmy również złożyć podziękowania na ręce naszych nauczycieli: p. Joannie Karczewskiej, p. Jolancie Daniłowicz, p. Wiesławowi Arendaczowi, p. Pawłowi Firazie, p. Markowi Kosickiemu, p. Andrzejowi Wojniczowi i p. Agnieszce Ziomek, którzy czuwali nad bezpieczeństwem i służyli pomocą w czasie trwania imprezy. Głównym organizatorem i koordynatorem całej nocy gier i zabaw był informatyk z naszej szkoły – p. Janusz Kuczyński.

Dziękujemy Wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu!

Info: Zespół Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku


  • Foto: Zespół Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: