Dzień Pozarządowca w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-10 14:42:35
Dzień Pozarządowca w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Dzień Pozarządowca to kolejna impreza, która była miała miejsce w minioną niedzielę. Udział w tym wydarzeniu wzięły stowarzyszenia i organizacje działające na terenie naszego miasta, a wszystko po to aby przybliżyć mieszkańcom swoją działalność. Tradycyjnie nie zabrakło bogatego programu artystycznego, o który zadbał szczecinecki zespół Bel Canto. Impreza ta połączona była ze szczecinecką edycją Marszu dla Życia i Rodziny.

Organizacji samorządowych w naszym mieście jest naprawdę sporo, a to cieszy gdyż świadczy to o zaangażowaniu mieszkańców w różnego rodzaju inicjatywy. Celem tego wydarzenia było przede wszystkim przybliżenie społeczeństwu działalności stowarzyszeń, organizacji i grup działających na terenie Szczecinka. Organizatorzy przygotowali nie tylko informacje dotyczące działalności organizacji pozarządowych, ale również jak można pozyskać mikrodotacje na własne projekty. Nie zabrakło także atrakcji w postaci konkursów, stoisk z rękodziełem i mini koncertów. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Mariusz 2019-06-11 02:30

Impreza była super udana! Pięknie dziękujemy Współorganizatorom Dnia Pozarządowca za owocną pomoc oraz gościom, licznie odwiedzającym nasze stoiska i podziwiającym występy zaproszonych przez nas zespołów! Poczynając od opiekującego się stroną artystyczną Imprezy szczecineckiego "Bell Canto", następnie "Swojaków" z Sitna, barwickiego chóru "Chwytaj Dzień", po kończącego występy sceniczne "Spocznij" z Bornego Sulinowa. Że już o prezentujących na scenie Muszli swój program artystyczny katolickich NGO organizujących Marsz dla Życia i Rodziny, które także wystawiały się w ramach naszej Imprezy pod namiotami Dnia Pozarządowca, obszerniej nie wspomnimy tutaj - dużo o tej, słusznej skądinąd, inicjatywie, na innych stronach było obszernie. Dziękujemy również tym mediom, które o naszej Imprezie życzliwie na swoich łamach wspomniały! Mariusz i Krystyna Michalscy, Prezydium Rady NGO w Szczecinku / Zespół "Bell Canto"

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: