Świetny występ akrobatek z Darzboru

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-10 11:06:50
Świetny występ akrobatek z Darzboru
  • Foto: Wioletta Szydlak

Z udziałem ponad 450 zawodniczek i zawodników z 12 klubów w dniu 9.06 we Włoszakowicach k/Leszna odbył się Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej AKRO-TALENT. Znakomicie zaprezentowała się drużyna Akrobatycznego Klubu Sportowego Darzbór Szczecinek, zdobywając w każdej rozegrane konkurencji i klasie miejsca medalowe.

Wyniki turnieju: 

Nikola Klaman - I miejsce kat. Open Top Hanna Ponichtera - I miejsce
Dwójki dziewcząt klasa 3 Liwia Stańczykowska i Maja Bartoszek - I miejsce w dwójkach
Open Top Martyna Kulikowska - I miejsce Magdalena Hrycenko - I miejsce Karolina Pietrzyk - I miejsce
Paulina Słowikowska - III miejsce

Dwójki dziewcząt klasa młodzik
Michalina Czepkowska i Dominika Kołomycka - II miejsce w dwójkach

Dwójki mieszane klasa młodzik Jan Elegańczyk i Martyna Nowicka - II miejsce
Dwójki dziewcząt klasa Premium
Klaudia Śledź i Lena Kręzlewska - II miejsce Dwójki dziewcząt klasa młodzik
Zofia Kita i Zofia Podgórska - III miejsce
Pierwszy Krok Akrobatyczny rocznik 2012 Pawłat - III miejsce

Pierwszy Krok Akrobatyczny rocznik 2013
Wojcieszak Julia - III miejsce

Dwojki mieszane II Krok Akrobatyczny
Piekarska i Maciek Jursa - IV miejsce
Trzeci Krok Akrobatyczny Gabrysia Kruszona - IV miejsce Trombowelska Karolina - V miejsce
TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA YOUTH Oliwia Śmieszek Julia Babiak Martyna Łukaszczuk - IV miejsce
Trzeci Krok - ćwiczenia indywidualne Iza Szadkowska - IV miejsce

Drugi Krok Akrobatyczny - ćwiczenia indywiualne

Julia Sobolewska - III miejsce
Wiktoria Rolbiecka - V miejsce
Marika Michałkiewicz - VI miejsce
Oliwia Wasiluk - IX miejsce
Kinga Szablińska - XII miejsce

Drugi Krok Akrobatyczny - Dwójki dziewcząt. Ala Świąder i Rozalia Mantyk
- V miejsce

Open Top
Wiktoria Bielak - V miejsce
Zuzia Skowron - VI miejsce Amelia Fronczak - VII miejsce Zuzia Szeloch - IX miejsce
Dwójki dziewcząt Drugi Krok Akrobatyczny Dominika Dendek i Ala Jenczak - IV miejsce
TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III Lena Usik - IV miejsce Lena Baranowska - IV miejsce Oliwia Niedźwiadek - IV miejsce Dwójki dziewcząt klasa młodzik
III miejsce.

Zosia Kita
Zosia Podgórska

Szkoleniowcy:Wioletta Szydlak, Wiesława Pańtak, Teresa Kasprzycka, Joanna Kusiak.

Info: Wioletta Szydlak 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: