Ostatnie pożegnanie Danuty Ziętary, przewodniczącej Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-06-07 15:13:18
Ostatnie pożegnanie Danuty Ziętary, przewodniczącej Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Dziś (07.06) na Cmentarzu Komunalnym w Szczecinku odbyło się ostatnie pożegnanie Danuty Ziętary, wieloletniej przewodniczącej Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku, a także działaczki społecznej, która większą część swojego życia poświęciła pracy charytatywnej.

Pani Danuta czynnie angażowała się w aktywizację kobiet oraz ich rodzin. Była laureatką wielu nagród i wyróżnień m.in. w konkursie Lady D. im. Krystyny Bochenek, zdobyła także wojewódzki tytuł Kobiety Roku 2018. Prowadziła liczne działania na rzecz osób w trudnej sytuacji życiowej. Była pomysłodawczynią wielu inicjatyw w tym terapii tańcem i śpiewem. Wieloletnia przyjaciółka redakcji Telewizji Gawex. 
W ciągu ostatnich lat Pani Danuta borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, jednak do samego końca była bardzo aktywna i zawsze mobilizowała wszystkich do działania. 
Dziś w ostatniej drodze towarzyszyli jej rodzina, przyjaciele, znajomi a także koleżanki i koledzy z Ligi Kobiet Polskich oraz z zaprzyjaźnionych kół i stowarzyszeń. Obecne były także władze samorządowe – burmistrz Daniel Rak oraz jego zastępca Maciej Makselon. 
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: