Potrzebna pomoc dla Narii - zbiórka na dalsze leczenie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-20 14:55:32
Potrzebna pomoc dla Narii - zbiórka na dalsze leczenie
  • Foto: https://www.siepomaga.pl/naria

Kilka dni temu w serwisie „Się Pomaga” ruszyła zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie Narii, którą założyła jej mama. Lek, który pomaga nastolatce kupowany jest na bieżąco jednak terapia farmakologiczna jest bardzo kosztowna. Jedno opakowanie, które wystarcza na okres 2 miesięcy to koszt 23 tys. zł.

W opisie na portalu „Się Pomaga” czytamy, że Naria zmaga się z nowotworem od 2012 roku.

„Naria walczy z nowotworem od 2012 roku. GIST – mięsak mięśni gładkich, bardzo złośliwy i bardzo niebezpieczny, nie rozrasta się tylko dzięki lekarstwu. Stivarga – lek bardzo drogi, ale skuteczny, ratuje jej życie.Obecnie przerzuty nowotworowe są w wątrobie, ponieważ wszystkich guzów nie udało się usunąć operacyjnie, ale nie ma dalszej agresji choroby. Na co dzień Naria funkcjonuje w miarę "normalnie" – chodzi do szkoły, jednak z powodu brania leków, nie zawsze dobrze się czuje. Występują u niej różne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, jelit, stawów, senność, zaparcia i biegunki oraz ból stóp, ponieważ leki powodują pęknięcia skóry i rany. Z powodu choroby, Naria od 1,5 roku nosi perukę, co dla niej jest bardzo trudne.
Ostatnim razem udało się zebrać środki na leczenie Narii. Niestety – jedno opakowanie, która wystarczy na dwa miesiące, kosztuje 23 tysiące złotych, co jest kwotą nieosiągalną dla normalnego człowieka! Bardzo proszę o wsparcie – lek kupujemy na bieżąco. Dla mnie najważniejsze jest to, że Naria żyje i ma szansę walczyć z chorobą.”
- napisała mama Narii. 

Każdy kto chciałby wspomóc Narię w walce z chorobą może to zrobić poprzez dokonanie wpłaty w serwisie „Się Pomaga”. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/naria 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: