SOSW w Szczecinku na Piłkarskim Turnieju Olimpiad Specjalnych

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-20 12:33:47
SOSW w Szczecinku na Piłkarskim Turnieju Olimpiad Specjalnych
  • Foto: Katarzyna Wilczyńska, Łukasz Chmielewski

W środę 15 maja w Szczecinie odbył się Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt. W turnieju udział wzięli piłkarze z całego województwa, w tym chłopcy i dziewczęta ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Brzechwy w Szczecinku.

Po bardzo zaciętych meczach drużyna chłopców ze Szczecinka zajęła drugie miejsce, przegrywając różnicą bramek pierwszą lokatę z drużyną ze Szczecina. Jeśli chodzi o dziewczęta – zgłosiła się tylko drużyna ze Szczecinka automatycznie zajmując pierwsze miejsce. Dziewczęta rozegrały jeden mecz pokazowy z drużyną chłopców składającą się z zawodników różnych klubów.

Podczas tego turnieju dziewczęta zadebiutowały również w roli cheerleaderek. Nowo powstała formacja „Super Girls” uświetniła swoim pokazem uroczyste otwarcie turnieju, a następnie bardzo mocno dopingowała swoich kolegów podczas rozgrywek.

Dziewczęta z naszego miasta będą reprezentować województwo zachodniopomorskie na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Spale, który odbędzie się w październiku 2019 r.

Trenerem piłkarzy i piłkarek ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest Łukasz Chmielewski, natomiast opiekunem grupy cheerleaderek – Katarzyna Wilczyńska.

Info: Katarzyna Wilczyńska, Łukasz Chmielewski


  • Foto: Katarzyna Wilczyńska, Łukasz Chmielewski

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: